Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Říjen 2008

Lenny Kravitz - Again

31. října 2008 v 18:52 Hudbička
Tak tohle je hodně velkej slaďák.. ale já jsem to sem prostě musela dát.. za prvé jelikož Lenny je prostě kus chlapa , za druhé protože v tomhle klípku jsou asi 3 s, které mě neuvěřitelně baví no a za třetí je to docela good song ..


Objevování tajů blogu

31. října 2008 v 18:40
Jelikož jsem člověk zvídavý, tak jsem si prohlídla pár blogů, co jsou tu k vidění. A nemohla jsem nežasnout nad tím, jak některé vypadají úplně úžasně. Tak jsem si řekla že to musím taky zkusit si ten svůj nějak vylepšit.

Z mého úsilí vyšly povedenější a nepovedenější paskvily .. někde bylo asi něco špatně. . a tak jsem požádala svého kamaráda, který tvoří stránky, jak na běžícím pásu ,aby mi dal tip. Moc z něj sice nevypadlo.. ale nakonec jsem z něho stejně něco dostala a to , že pokud budu chtít mít hezké stránky, tak se budu muset naučit používat fotoshop.

Na to jsem si řekla, že nejsem přece nějakej velkej antitalent.. a tak jsem si ho obstarala.. jenže po instalaci bez problémů se objevil hodně velký problém a to že je tam nějak moc tlačítek, ikonek, barviček a tak dál ... To asi bez průvodce nezvládnu... naštěstí na to mám svý lidi ..

Takže zítra se hodlám ponořit do tajů Photoshopu ... to jsem na to zvědavka.. A hlavně jsem na sebe zvědavka, jak zítra zase zaválčim v nemocnici.. no budu povídat..

Admit One´s Guilt - Mirrormask

31. října 2008 v 17:01 Hudbička
Tak tohle je skupina mýho kamaráda Kronna alias Michala .. Moje oblíbená. Jmenujou se Admit One´s Guilt. Hrajou Crossover. A je to super ..

A tohle je moje oblíbená


Duncan Grey - My House

31. října 2008 v 15:58 Hudbička
Tak tady něco, co jsem objevila je to asi měsíc. Před tím mi slovo house říkalo jen, že v angličtině to znamená dům. Až jednou jsem šla do hospy s kamáradama, který asi mají přehled. Tak ono, co byste čekali od třeťáků na gymplu. To jsem taky měla větší přehled a hlavně víc času. Jooo to byly časy..

Tak tahle záležitost se jmenuje My house.. a dle mých kámošů to je House.. :) Tak pokud budete chtít tak stáhněte. Mě se to fakt dost líbí ...


enjoy it

Cesta dom

31. října 2008 v 15:48 Postřehy
Nazdárek !

Dneska jsem zase po 14 dnech jela dom a samozřejmě vlakem. Pokud jezdíte v nějakém takovémhle dopravním prostředku, tam mi dáte za pravdu, že většinou ta cesta probíhá tak, že si každý všímá svého. A vůbec nekomunikuje s lidma. Proč by když tam nikoho neznám.

No jo jenže dneska se mi stalo, že jsem jela v kupé s jedním klučinou, který studuje chemii v Praze a pak jdním starším pánem z Moravy. A vážně jsem si pokecala. Pán byl hodně výřečný. Jediný co mi jako docela dost vadilo bylo to jeho ustavičný šahání mi na koleno ...

Někomu se může zdát tohle normální. Mě se to moc často nestává .. Vážně mě překvapilo jaký měl ten pán názor na lidi, co nevěří. Pořád nám s klučinou tvrdil, že bychom měli začít věřit, protože nám pak Bůh pomůže až budeme staří. A taky uvedl jeden důvod. Nějaká jeho známá si zlomila ruku a on tvrdí, že kdyby věřila, tak pán Bůh nedovolí, aby si ji zlomila.
Abych jako pravdu řekla, nemám nic proti lidem ať věří v co věří. Ale jelikož já sama nevěřím v nic.. nebo jako asi v něco věřím, protože to je lidskou podstatou, ale nevěřím určitě v to, co ten pán. Nemám prostě ráda, když mi někdo něco vnucuje. Ať je to politika, náboženství, přesvědčení, jídlo a nebo jen takový ty letáčky, jak se rozdávají u metra :)

Člověk musí v něco věřit. Už věří odpradávna v nějaký nadpřirozený věci. Když byste dali malé děti do pralesa a nechali je tam žít, tak aby nepřišli s naí civilizací do styku, tak by určitě začli v něco věřit. Třeba v strom, blesk. To je fuk. Myslím si, že je jedno v co věřím, ať je to nějaký Bůh a nebo v půllitr piva. Hlavní je, že mám něco,co mi dodává určitou vnitřní sílu a o co se můžu nějak opřít, když mi není dobře.

Každopádně tohle byla super cesta dom !

Sexy dancers - Some People

31. října 2008 v 11:34 Hudbička
Bohužel už nefungující skupina nebo konformace .. záleží jak si to nazvete ... ale Dara Rollins, Dan Bárta, Roman Holý ... je prostě úžasný mix. Jistě od nich každý znáte Slim Jim tak tohle ochutnávka z jiného soudku ...

Omluvte kvalitu..ale na netu jsem nic lepšího nesehnala. :)


Monkey Business - Branded

31. října 2008 v 11:31
Tak Monkey business jako že moje úplně nejvíc oblíbená kapela tady nesmí chybět. Mimochodem na albumu, kterého je tahle písnička spolupracoval s nimi Dan Bárta.Tak relaxujte .. mimochodem super konec


Estelle - American boy

31. října 2008 v 11:24 Hudbička
tak tuhle písničku mám fakt ráda .. hezky se na ní hejbe :)


Proč jsem si založila Blog ?

30. října 2008 v 20:18 | Zuzka
Jelikož mám hodně času a nemám roupama, co dělat. Jsem tak jednou přemýšlela, co bych mohla dělat. A vzpomněla jsem si, že jednou jsem narazila na nějaký blog a docela mě to i zaujala představa jeden takový si založit. A tak jsem tady !

Ještě pořádně nevím, co z toho tady bude. To všechno dotvořím až za plného provozu. Pokud nějaký bude. Ono totiž taky otázka, jak mi to půjde, jelikož nejsem žádný timplich a průtoky slov taky ze mě netečou. I když bývaly časy ...

Jen musím upozornit, že nemám moc spisovatelského ducha. Proto taky nejsem na žurnalistice a podobně, ale na medicíně. Kde mě snad nikde žádný slohy (až na učebnice) nepotkají.

Jinak většina těch krásných obrázků, co je zde vidět mám z www.deviantart.com a nebo stažený z googlu ... Z vlastní tvorbou jsem ještě do dnešního času nezačala.. :)