Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Emoce

24. listopadu 2008 v 21:49 |  Postřehy

Nazdárek !

Občas si fakt připadám, že jsem mimo svůj element ...no možná trochu přemýšlím, ale kdybych se měla odprostit od svých mnoha emocí, které neustále musím prožívat, a podívala se na sebe jen z pohledu racionálního, tak bych si řekla, že jsem asi vyšinutá. Protože většinu věcí řeším zásadně s emocema.. Tedy v nejdřívějším návalu.. Potom když ze mě vyprchá můj první nával a konečně mi tenhle mrak přestane stínit mozek a začnu uvažovat, tak si potom uvědomím, že vlastně to takhle nemělo být a že mnohdy jsem to myslela jinak ... No jo ... Naštěstí lidi, co mě znají se museli na to zvyknout a už tak nějak vědí, jak na mě... Ale je to se mnou občas fakt hodně těžký ..

Někdy si říkám, jak mě ti lidi můžou snášet.. Přece jen jsem občas protiva, sobec a tak dál a bohužel v poslední době už nějak nedokážu snášet lidi, kteří mi nejsou sympatičtí (nedokážu to říkat kort když na mě nějak útočí).. A já když chci a nebo nechci, ale mám fakt špatnou náladu dokážu být fakt hnusná, jenže jak už jsem psala si to všechno uvědomím pozdě..Občas se mi stane, že na někoho vyjedu a pak mě to mrzí .. Měla bych se sebou něco dělat..Ještě k těm emocím.. Zrovna teď mám jedno ze svých "krásných" období .. :) .. kdy koukám na romatický filmy typu Samotář ze Seattlu a nebo Láska přes internet.. a brečím u nich jako želva .. :) prostě tyhle typy vyhledávám .. nevím proč, ale takhle to dělám každý rok takhle někdy ke konci roku. Asi nějak podvědomě podstupuju nějakou terapii, aby mě to hnusný počasí venku (protože v Praze ten sníh moc nevydrží a hned je tady z toho břečka a svinstvo) z toho učení a z mých vymyšlených nicotných problémů .. prostě aby mi nešiblo .. :) Ale tak pláč přece není špatnej ne ? .. :)

Já nemám vlastně problémy, ale prostě já si je musím tvořit a vymýšlet.. a to vidíte už ze mě začíná moje racionálnější já .. :) to je nejlepší přestat .

P.S. : Tohle jsem sem musela dát.. krásně roztomilej obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enigma Enigma | Web | 25. listopadu 2008 v 6:39 | Reagovat

Ahoj Zuzko, emoce prostě patří k našemu životu, každý je má, jenom o nich dáváme vědět každý nějak jinak, znám lidi, co je neprojevují téměř vůbec - a není o co stát.

Jinak jsem ráda, že se líbil článek o Rasputinovi, tu Anastázii jsem taky viděla a tam byl jako totální rozvraceč Ruska, což on podle mě pak už skutečně byl...

2 Enigma Enigma | Web | 25. listopadu 2008 v 6:40 | Reagovat

P. S. Vadilo by ti, kdybych si tě přidala k oblíbeným???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama