Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Vyčerpávající týden

14. listopadu 2008 v 14:27 |  Postřehy
Nazdárek !

Tenhle týden byl fakt docela náročný ... Jsem úplně vyšťavená a asi půjdu prospat celé páteční odpoledne... hmm.. jak to zní lákavě..
Dneska jsem se fakt naštvala... Jak jsem jak jsem týden nikde nebyla a prostě jsem se učila jak blb .. nebo spíš jsem to předstírala.. ale to víte správný šprt, i když se neučí tak aspoň předstírá .. .. no prostě ve čtvrtek jsem musela vstát v 5:50, což jsem spala jen asi 5 hodin.. a samozřejmě jsem si udělala tuplovaný kafe... po absolnovaní fysiologie.. jsem se odebrala dom .. a že se vyspím, jenže v krvi jsem měla pořád pěknou hladinku kofeinu .. takže jsem nezabrala.. večer jsem šla pak na docela dobrou hru v Národním divadle ... Cirano z Bergeraku ... v hlavní roli byl D.Prachař a musím říct, že až na první dvě dějství, kdy mi klesla asi hodina kofeinu po 17 hodinách, jsem usínala a skoro zařezávala.. :) tak ty tři poslední dějství byly skvělý .. dom jsem přišla po desátý .. v tramvaji byla nějaká slečna, se kterou se asi rozešel přítel kvůli tomu, že je úspěšná jsem z toho pochopila.. bylo mi ji celkem líto. By mě zajímalo, jestli je to pravda a nebo jestli si to ten týpek vymyslel a je za tím něco jinýho .. problémem je, že si lidi nedokážou říkat pravdu do očí.. radši vymýšlí nějaký kraviny než aby přiznali barvu... ale to dělá asi každý. Já to dělám to samý taky.. Pravda pravdoucí se říká špatně a někdy nejde říct všechno na rovinu .. Vůbec vztahy samy o sobě jsou složitý .. Jednou jsem možná napíšu svoji teorii o kamarádství mezi klukama a holkama.. Ale to je jiná kapitola..

Dneska jsem musela zase vstávat kolem půl sedmý ... a jít na chemii .. A jak jsem byla nevyspalá a unavená.. ani svoje ranní kafe jsem neměla, tak jsem byla asi pekelně nepříjemná .. což já většinou v těhlech situacích jsem .. No a teď jsem zase opět v Hořovicích .. a dneska večer asi strávím doma, protože tu není nikdo s kým bych mohla jít ven.. Všichni jsou někde v čoudu a nebo pili včera že ?.. A bráchovi dělat křena ?.. hmmm o tom popřemýšlím .. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama