Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Sympathy for Lady Vengeance (2005)

4. února 2009 v 10:36 |  Filmový koutek

Tohle sice není film, který jsem v posledních dnech viděla, ale vzpomněla jsem si na něj a myslíám, že stojí za to, abych ho sem šoupla.. :)
Poslední část Trilogie pomsty (Sympathy for Mr. Vengeance, Old Boy). Pomstychtivá mladá žena s andělskou tváří po návratu z vězení hledá odplatu - za zločin, který nespáchala, za příkoří, které musela vytrpět, za ztracenou dcerku, kterou musela opustit. Film byl oceněn na festivalu v Benátkách 2005 Malým zlatým lvem. (Oficiální text distributora)

Musím říct, že sice Old Boye jsem neviděla, ale Mr. Vengeance mě nezaujal tolik jako tenhle příběh, kde je spousta cílevědomé pomsty, která je propracovaná do nejmenších detailů. Která jde přesně podle plánu jako kdyby si hlavní hrdinka odškrtávala jednotlivé kroky ze seznamu, co musí ještě nakoupit. Všechno tohle vymyslela ve vězení, kam byla uvězněna i přesto, že nic nespáchala. Ale v jeho rukou byl život její dcery a tak se přiznala, že to udělala. Že nejdřív unesla a potom zabila malého chlapce, za kterého chtěla výkupné, a když ho dostala, tak samozřejmě ho zabila, protože pro ní už neměl žádnou cenu. Tohle, ale samozřejmě všechno měl na svědomí on. A tak vymyslela skvělý plán, jak zbavit svět tohohle zloducha.
Na csfd 85 % .. moje hodnocení 92 % , protože mě to prostě dostalo .. :)


Myslím si, že trailer už o tomhle vypovídá víc než bych já byla schopná popsat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva* Eva* | Web | 4. února 2009 v 10:59 | Reagovat

Zaujalo mě to taky, jako ostatně všechno, co sem dáváš.. Já si ale jen občas přečtu knížku, nebo skouknu nějaký film z Tv.

Hezký den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama