Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Duben 2009

Týdenní neaktivita

27. dubna 2009 v 15:42 Ze života mého
Nazdárek !

Chtěla bych se Vám omluvit všem za mojí nastávající neaktivitu. Jedu s mamkou na Sardínii :o)
Tak se tu mějte krásně a já Vám pak povyprávím jaký to bylo .. :o)

Zuzík

Lechtání nártouna v podpáždí

24. dubna 2009 v 17:15 Zajímavosti
Tak tohle mě dostalo. Já jsem na lechtání a drbání trochu už závislá. Takže tohle zvířátko se chová stejně jako já :o)


Thriller indiano legendado - Golimar

23. dubna 2009 v 13:36 Hudbička
Tohle sem musím prostě dát.. Doufám, že to neznáte, protože tohle musíte vidět. :) Je to tak strašný až je to pekelně srandovní.. :)


Radůza - Studený nohy

22. dubna 2009 v 13:17 Hudbička
Tahle písnička mi teď pořáh hraje v hlavě.. :)


Ftípky

21. dubna 2009 v 18:42 Zajímavosti
Přijde chlapík na strážníci a ptá se, kde může někoho prasknout. Je nasměrován do malé místnosti na konci chodby. Vejde, pozdraví příslušníka a spustí: "Mám souseda a ten má na zahradě složený dříví."
"To je sice pěkně, ale asi budem potřebova víc informací." konstatuje policista.
"No, von ho má asi osum metráků..."
"To ale pořád nestačí."
"Jo, to dříví je dovezený z Německa."
"A dál?"
"Von v něm totiž pašuje drogy."
"Policista se usměje, poděkuje a okamžitě rozjede razii."
Udavač vyjde ze stanice, vleze do nejbližší telefoni budky a volá souseda, kterého zrovna prásknul: "Nazdar Pepo, tak sem ti vobjednal sekání dříví, jak jsi chtěl. Mimochodem, bude to asi stejná parta co ti loni ryla zahrádku..."Běloch, černoch a americký Žid jdou po pláži a najdou zazátkovanou láhev od whisky. Jak ji tak obracejí v písku, aby zjistili značku, špunt vypadne a - vhííííí - mlha, dým, objeví se džin. "Protože jste mne vysvobodili, splním každému jedno přání."Po chvílí domlouvání mezi sebou se rozhodnou, že první přání vysloví Žid: "Chtěl bych, aby se všichni Židé mohli vrátit do své země a žít tam v míru.""Staniž se!", zahřměl džin.Druhé přání je na černochovi: "Chtěl bych, aby se všechny děti Afriky vrátily domů a žily tam v míru.""Staniž se!" zahřměl džin. "A teď ty," obrátil se na bělocha. "Hm, takže všichni Židé jsou v Izraeli?""Tak to bylo žádáno a tak to bylo splněno," odpověděl vážně džin."A všichni černí v Africe?""Ano, samozřejmě.""V tom případě bych si prosil jen skleničku martini."Jede sanitka. V ní řidič, lékař, sestřička a student na praxi.
Jedou a najednou z ničeho nic řidič pouští volant a chytá se za krk.
Dusí se chroptí oči má až navrch hlavy. Sestřička bezlítostně popadne lékárničku a praští řidiče vší silou do hlavy.
Tomu hned přestane záchvat, chytá volant a jedou dál.
Najednou padá na podlahu lékař, chytá se za krk a válí se tam a přitom se dusí, chrčí a slintá.
Sestřička zase popadne lékárničku a praští co může lékaře do hlavy. Ten se hned zvedne, posadí a jedou dál, jako kdyby se vůbec nic nestalo.
Student na praxi, celý v šoku, se obrací na lékaře: "Jsem ve 3.ročníku a znám jen teorii, žádná praxe, ale v ŽIVOTĚ jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený.
Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit? "
Lékař flegmaticky odpovídá: "To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel...".

Dlouhá kaše

19. dubna 2009 v 20:59 Filmový koutek
Krátký veselý film Jana Chramosty o mezilidských vztazích.

Tohle se mi docela dost líbí :) má to svoji poezii :)


Mít sebevědomí !

19. dubna 2009 v 13:14 Ze života mého

Někdy si říkám, jak by bylo všechno jednodušší, kdybych si trochu více věřila. Mým obvyklým zvykem je, že se spíše podceňuju a sama si to svoje už tak malé sebevědomí shazuju. A to nemluvím o mé špatné vlastnosti, že si všechno vztáhnu na sebe, takže všechna napomenutí jdou jakoby na moji hlavu. Rozhodně nejsem ten typ člověka, který zamíří mezi neznámé lidi a ani se nebojí. Já nejradši zůstávám v houfu známých lidí, kde mi takzvaně nic nehrozí. Myslím si, že sebevědomí lidé to mají v životě lehčí. Ke všemu přistupují jako by to už bylo samozřejmostí, že uspějí. A nikdy se netrápí nějakým rozhodovaním, jestli do toho jít. Jdou si tvrdě za svým cílem a prostě je nerozhodí nějaká myšlenka, jestli to třeba vůbec zvládnou.
Samozřejmě na druhou stranu já osobně moc ráda sebevědomé lidi nemám .. :) ale prostě si nemůžu pomoc a tenhle klad jim musím připsat.

Pet Shop Boys - Se a vida é

18. dubna 2009 v 15:14 Hudbička
Nazdárek :)
Jelikož je venku pošmourno rozhodla jsem se k vám přinést trochu toho sluníčka. Klip je sice černobílý, ale ta atmosféra aquaparku na mě září z obrazovky a zlepšuje mi náladu. :) Tak doufám, že to na vás bude mít stejné účinky. ;o)


Krausberry - Vlakem na Kolín

16. dubna 2009 v 12:58 Hudbička
Zdravíčko všem :)

Dneska jsem si pro vás připravila jednu mojí oblíbenou skladbu od super skupiny Krausberry. Už se zase těším až budou hrát ve Vagónu, to si vždycky užiju.

Přeju všem krásný den.. Doufám, že předpověď těm meteorologům nevyjde. :)


Milk ( 2008 )

15. dubna 2009 v 20:55 Filmový koutek
Režisér Gus Van Sant a Sean Penn oživili příběh člověka, který je do dnešní doby považován za jednoho z největších mučedníků americké historie. Za svou sexuální orientaci zaplatil tím nejcennějším, co člověk má - životem. Když byl v roce 1978 na Harveyho Milka spáchán atentát, svět ztratil jednoho z nejcharizmatičtějších vůdců a hlas spravedlnosti. (oficiální text distributora)

Tak tenhle film na mě vážně zapůsobil. Příběh o člověkovi, který se nebál veřejnosti a nebál se bojovat za své právo na žít si život jaký chce, s kým chce a jak chce. Bojovat proto, aby lidé jako on se už nemuseli skrývat, bát se a tajit svoji orientaci před nejbližšími. A povedlo se mu to. Bohužel to ale někdo nevydržel a musel ukončit život tohohle člověka, který toho ještě mohl tolik dokázat. Určitě moc zajímavý film, který určitě nepatří mezi filmy, co se vyrábí v USA, jak na běžícím páse. To mu ale neubírá na kvalitě, ale spíše naopak ho v mých očích vystavuje před všechny filmy okolo.