Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Britains Got Talent 2009

31. května 2009 v 19:30 |  Postřehy
Tak tuhle soutěž, která zlámala žebříčky sledovanosti, jak televizní tak inetrnetové, skončila tento víkend. Určitě jste museli slyšet o Susan Boylové, která přišla na podium, spustila a všem spadla brada. Protože prostě to nikdo nečekal. Jelikož, když to vemem na rovinu, nikdo by jí nepřisuzoval takový krásný hlas, když se na ní koukne. Tyhle předsudky tu jsou a vždycky budou. Že lidem, co nepobrali moc krásy, jsou přisuzovány špatné vlastosti a hezkým lidem zase ty dobré. No to moc odbíhám.
Ze zvědavosti jsem si dneska pustila na youtube, kdo to vlastně vyhrál. Nijak jsem soutěž nesledovala. No musím říct, že to vyhráli ti praví. Taneční uskupení Diversity. Jsou to kluci, někteří jsou brachové a navzájem jsou to kámoši. Mají tam takové dva malé prcky, z kterých mi poklesla ústa, když jsem viděla, co tam provádějí. No myslím si, že to vyhráli ti praví. Kam se tohle hrabe na nějakou Česko-Slovenskou Superstar, která bude to samé jako všechny ty soutěže, co tu už byly. Nudná akorát, že se tam bude mluvit ještě k tomu Slovensky. Myslím si, že nic moc převratného to nebude.

Tak a teď tohle je jejich finálová choreografie ;o)


Co se mi nejvíc líbí je ten robot na začátku. Ten je prostě boží. ;o)
Kdyby to zase zrušili, tak sem dám pro jistotu link.


Tohle je semifinálový večer. Zaměřte se na ty prcky. Ty jsou prostě nepopsatelný.


A abych to nějak zakončila, tak tohle je jejich první vystoupení před porotou. Co je asi v té tašce, co tam přinesou. ;o)

Jo, to malý kudrnatý, to je holčička ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ViK ViK | 1. června 2009 v 16:17 | Reagovat

Zkouknul jsem dvě videa se Susan Boyle (vlastně je to Tvoje skoro jmenovkyně :o) a moc se mi její zpěv líbí. Teď jsem se zvědavosti kliknul i na tudle taneční skupinu a docela jsem hleděl. Musím uznat, že jsou výtečně sehraní a třeba u té robotí kreace jsem přímo civěl.

2 TerA(nebojsemyslet) TerA(nebojsemyslet) | Web | 14. listopadu 2009 v 18:18 | Reagovat

Moje sestra bydlí ve skotsku. Upozornila mě na tuhle soutěž a dala mi odkaz na youtubko.. musím říct, že je to něco úplně jiného a mnohem zajímavějšího než celá superstár. Ti kluci jsou opravdu úžasní... mají opravdu perfektní nápady. Moc to obdivuju. Jsem zvědavá kdy to někdo zkopčí a bude to i u nás.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama