Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Nejhloupější lupičské převleky

29. května 2009 v 12:40 |  Zajímavosti


Tak tohle jsem zase jednou objevila na novinkách.cz.. Je to takové usměvavé. Tak doufám, že se Vám to bude líbit. Někteří lidé dokáží vymyslet nemyslitelné... hehe

Muž, který si dal na hlavu krabici od piva a pak šel vyloupit obchod v Nebrasce, si určitě myslel, že na to vyzrál. Jeho nadšení trvalo až do okamžiku, kdy byl zatčen.

Koberec nebo strom

Miroslaw Dabrowski naopak předstíral, že je koberec. Nejde sice o lupiče, ale o hledaného kriminálníka, který se snažil uniknout pozornosti policie. Schoval se v bytě, který policie prohledávala, na balkóně, zaroloval se do koberce a opřel se o stěnu. Usilovně se snažil být nenápadný a vycházelo mu to, dokud v kritickém okamžiku nekýchl.
Lupič, který se převlékl za strom, si také myslel, že je to skvělý nápad. Šlo o inovativní techniku užitou v New Hampshire. Zlotřilec šel vyloupit banku ve skvělém převleku za strom. Chvilku po otevření nakráčel do banky a měl lepicí páskou na hlavu a těle připevněné větve.Tento "strom" pak s revolverem v ruce požadoval peníze. Jak však uvádí list Metro, ani tento geniální převlek ho před zatčením neuchránil.
Kalhotky na hlavě jsou sice překvapivá, ale nepříliš účinná forma maskování. Muž, který si to ověřil, byl v roce 2007 odsouzen na dva a půl roku vězení.

Sádra na obličeji

Předstírat, že je kusem zdi, přišlo jistému lupiči jako fajn nápad. Těsně před loupeží si naplácal na obličej značné množství sádry. Několik loupeží v tomto přestrojení jihoafrický lupič dokonal, ale nakonec i za ním spadla klec.
Zloděj s kobercovou páskou, občanským jménem Kasey G. Kazee, byl přesvědčen, že když si hlavu zalepí stříbrnou páskou na koberce, určitě ho nikdo nepozná. Loupež mu nevyšla a odstraňování pásky muselo pěkně bolet. (novinky.cz)

Nejvíc se mi líbila sádra na obličeji a nebo ten strom. Chtěla bych ty lidi vidět ... Nebo spíš sebe, jak bych se asi tvářila, kdyby mě šel přepadnout strom a nebo chlápek, co má lepicí páskou omotanou hlavu ... ;o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva* Eva* | Web | 29. května 2009 v 14:33 | Reagovat

Zuzko, kdes tohle sebrala? :-D :-D :-D
To se mi snad jenom  záááá!! :-D
Jo, taky přeju krásný víkend, my budem mít návštěvu, přijede dcera s Honzíkem. ☼

2 Mlle Mlle | Web | 29. května 2009 v 16:26 | Reagovat

Zuzi, to je hustý! Pan Strom byl jistě hodně nenápadnej... :D
Opravdu mě to pobavilo!!! :)))
Hezký víkend!

3 ViK ViK | 29. května 2009 v 19:21 | Reagovat

Co lidi nevymyslejí .. ta sádra na obličeji asi taky nebyla moc příjemná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama