Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Závěje v Praze ?

11. ledna 2010 v 11:36 |  Ze života mého

Kdo by řekl, že se budu někdy v Praze brodit skoro pokolena ve sněhu ? Já teda nikdy jsem na to ani nepomyslela.. Ráno jsem se dokonce ani nedostala málem do školy, protože ta moje tramvaj měla za prvé 20 minutové spoždění a pak na každé výhybce musel řidič přehazovat směr ručně.
No naštěstí jsem se domu dostala bez problémů.
Proč nemohl být sníh o Vánocích, kdybych si ho dokázala dokonale užít a dokonce bych na ten sníh měla aspoň čas ? Takhle i když je sněhu habaděj, tak musím dřepět doma na zadku a učit se na mikračku.. Mám to ale pech.
Ale na jednu stranu, když jsem dneska ráno stála na zastávce, tak mi přišlo nádherně poetický ta zasněžená Stromovka, padající sníh ve stěle lamp a všude bylo bílo. To si budu pamatovat ještě hodně dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 choclit-pee choclit-pee | Web | 11. ledna 2010 v 11:44 | Reagovat

Ahojky, u mě na blogu probíhá soutěž o nejhezčí časopis. Jen bych tě chtěla poprosit jestli by jsi mi pomohla udělat odbornou porotu? A hlásla by jsi pro nějaký časopis, který tě opravdu zaujal. Tímto chci zabránit tomu, aby vyhrál nejsilnější blog, který si dá nejvíc reklam. Někteří blodaři netráví na blogu věčnost a přesto jsou třeba lepší než ty co tam jsou dtále, že? Chci aby hlasování bylo pravdivé, proto sháním lidičky za ně;) Děkuji za pochopení;)

2 sl. Lenka sl. Lenka | Web | 11. ledna 2010 v 19:06 | Reagovat

Myslím, že z toho sněhu jsou momentálně překvapeni na více místech... ale nás skoro v horách nepřekvapí vůbec nic. Mně se chce říct, že ho je ještě málo... alespoň tady... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama