Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Únor 2010

Už aby bylo jaro !

21. února 2010 v 16:55 Ze života mého
Musím říct, že se vážně těším na sluníčko, teplo, rozkvetlé stromy, zelenající trávu. Až nebudu muset nosit tu zatracenou zimní bundu a pohorky. Až se konečně bude dát jít ven a něco podnikat. Takhle jsem pořád zavřená doma a trávím čas za počítačem. Což mi sice většinu času nevadí, ale přece jen někdy si říkám, že už je to asi moc často .. :oP

Kdy myslíte, že nastane to správné jaro ? Já si tipuju a doufám, že koncem března by už nemuselo být takhle ..

Zimní semestr za mnou

14. února 2010 v 10:27 Ze života mého
Tak zimní semestr je úspěšně za mnou, tak se můžu opět víc věnovat blogu. zajímalo by mě, čím to je, že mám teď v poslední době málo času. Nebo to je tím, že jsem línější ? Kdo ví ?

Incubus - Are you in ?


Lady a Smrtka

8. února 2010 v 9:59 Zajímavosti

Velmi zajímavý krátký film mi nedávno poslala kamarádka. Film je to vtipný, ale na druhou stranu smutný. Když si vemete, že některé lidi drží jen přístroje, které za ně dýchají a nemají žádnou šanci se třeba už probudit z komatu. Nebylo lepší tyhle lidi netrápit prodlužováním něčeho, co stejně nestojí za to ?

Vtípek dne

1. února 2010 v 11:55 Postřehy
Tohle mě po ránu rozesmálo

Dva zajíci hulí u řeky trávu a válí se smíchy. Pak usnou. Vyleze krokodýl a jednoho polkne, z tlamy mu koukají jen uši. Druhý se probere, kouká a říká: "Pičo jsem nevěděl, že máš spacák od Lacoste!"