Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Blog.cz

12. února 2013 v 19:48 |  Postřehy
Už jsem četla několik článků, které byly na téma, jak to poskytovateli blogu moc nešlape. Ale musím si taky ulevit, protože už pomyslná kapka dopadla i do mého džbánu.

Na blog píšu relativně dlouho i když bohužel s několika přestávkami, ale vždy se stejně k tomu blogu po nějaké době vrátím a chvíli píšu. Ale nikdy jsem na blogu neměla takovéhle problémy jako se tu vyskytují poslední dobou. To nemluvím o delším problému s videi, kdy se zobrazují úplně jiná videa než jsou do článku zadaná. Ale u tohoto problému si nejsem jistá, jestli je to problém blog.cz a nebo youtube.com. Co mě včera docela hodně pilo krev, byl ten fakt, že se nezobrazovaly články. Když jsem si chtěla přečíst celý článek, tak mě to hodilo na stránku, kde bylo napsáno, že článek neexistuje. Komentáře jsou další věc. Buď zmizí a nebo se objeví ve více kopiích. Ale co mi vadí asi nejvíc, je změna úvodní stránky blogu. Líbilo se mi, že tam byl výpis článků, co je u koho nového. Takže jsem ušetřila čas, abych prohlížela svoje oblíbené pisatele a mohla si vychutnat jejich nové příspěvky. Hlavně, že na hlavní stránce je spousta reklam a odkazy na krásná.cz, o kteréžto stránce jsem už taky jednou psala. Je výborné dělat změny, ale už se nikdy nemyslí na to, že by měly být k lepšímu a ne k horšímu ! Což v dnešní době mi přijde, že mnoho lidí vymýšlí, jak všechno co nějak zaručeně šlapě změnit. Některé věci byly vycelizované lety praxe a pak přijde někdo, kdo udělá mutaci toho co je se vzorem, nejlépe americkým, a pak z toho je taková matlanice, že nikdo se v ničem nevyzná a po letech se přijde na to, že to bylo všechno špatně. Ale to jsem se už dostala zase opět někam jinam. :o)

Ano, pohrávám si s myšlenkou, že bych blog přesunula někam jinam. Ale v jádru jsem dost konzervativní člověk a tak by se mi nechtělo se učit s novým rozhraním a hlavně tu mám za sebou už několikaletou prezenci a bylo by mi líto to tu zanechat. Proto už teď je mi jasné, že to zůstane u té myšlenky. Ale celá tahle situace mě mrzí, protože akorát to plodí zlou krev a neochotu psát články, když si je ani nemůžeme pak přečíst, že ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libor Libor | Web | 15. února 2013 v 19:39 | Reagovat

Ano, to jsme na tom zhruba stejně.
Bohužel, tu současnou "politiku" blog cé zet moc nechápu. Snad se chtějí úmyslně zbavit čtenářů a uživatelů, či co :-).

2 Zuzka Zuzka | Web | 16. února 2013 v 12:36 | Reagovat

Podle mě někdo, kdo se má o blog.cz starat, na to zvysoka kašle ! Ale je to škoda.

3 shariony shariony | E-mail | Web | 17. února 2013 v 0:49 | Reagovat

Blog mě štval už dřív, takže jsem na chvíli přešla na blogspot. Ale chci mít články nějak ucelené, navíc tady mám víc "kamarádů"... Je to těžké, i tam se dobře píše. Nový vzhled úvodní strany mi zas až tak moc nevadí, protože se tam kolikrát zobrazují hned nahoře dobré články blogů, o nichž jsem neměla ani páru. Ale chybí mi ten výpis posledních článků od oblíbených blogerů, to mi chybí a dost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama