Článek o korupci v českém zdravotnictví Zde k přečtení

Small Black - Limits of desire (2013)

29. května 2013 v 14:43 |  Hudbička

Dneska pro vás mám takové pohlazení po duši, protože tahle deska určitě stojí za poslechnutí a navíc se plně hodí do takovéhleho pošmourného létopodzimu, co teď máme.

Small Black je kapela z Brooklynu. I když oni sami nemají moc rádi škatulkování, tak jejich tvorba by se dala zařadit pod chillwave a nebo indiepop. Letos jim vyšlo jejich druhé studiové album s názvem Limits of desire. Je to hodně pohodové, nevtíravé. Řekla bych až pohodlně poslouchatelné. Neprvoplánově dokáže zvednout náladu. Hned úvodní píseň alba s názvem Free at dawn navodí atmosféru, která se bude linout celou tričtvrtě hodinou. První 4 skladby se linou v podobném duchu až po skladbu s názvem Breathless, která navodí trochu jiné tempo a je tak příjemným zpestřením. Jak se deska k prostředku pomalu ladí do svižnějších rytmů, tak konec se zase zpomaluje.

Příjemně se u ní relaxuje a nebo učí chirurgie, protože dělá takové pěkné podzvučení, že ani ta traumatologie pak nepůsobí tak děsivě. Což ale ona děsivá je. Samé kosti a anatomie je už daleko. To to bude za ten týden vypadat. :)Tak přeji příjemný poslech ;o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama